Годя знову забив: юнаки «Вереса» перемогли закарпатців

387 0

Ми у соцмережах:

Юнацька команда народного клубу Верес продовжила безпрограшну серію до п'яти поєдинків поспіль, а Дмитро Годя забив свій дванадцятий гол у чемпіонаті. Верес U19 - Минай U19 - 1:0 (1:0)

Рівняни проводили лише третій у сезоні матч без свого капітана. Олександр Савчук пропускав гру черед дискваліфікацію. Грою команди лише з трибуни через дискваліфікацію керував і Станіслав Упілков. На лаві запасних його підміняв асистент Микола Кашевський.

Інформаційна служба Вереса повідомляє: гості приїхали до Рівного, здобувши сім очок в останніх трьох поєдинках. Червоно-чорні, втім, не програвала у чотирьох поспіль матчах, здобувши за цей час десять очок. Тому, саме господарі поля були очевидними фаворитами.

Але реалізувати свій потенціал рівняни тривалий час не могли. Минай опирався майже тайм, аж поки гості не привезли гол самі собі. Роман Ковалюк виграв другий поверх у центрі поля і виконав скидку вперед. Там першим на підборі був Захар Фалісей. Втім, намагаючись вибити м'яча подалі він влучив у Віталія Михайліва. Після цього рикошету Дмитро Годя опинився сам на сам із Максимом Росулом і впевнено реалізував свій шанс - 1:0.

По перерві велика кількість попереджень у складі гостей переросла у вилучення. Їм стало ще важче.

Верес збільшити перевагу не зумів. Втім, саме рівняни святкували перемогу. Четверту в останніх п'яти матчах.

ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686